Pelikan Classic M205 Apatite Fountain pen
Pelikan Classic M205 Apatite Fountain pen
Pelikan Classic M205 Apatite Fountain Pen
Pelikan Classic M205 Apatite Fountain Pen Set
Pelikan Classic M205 Apatite Fountain pen

Pelikan Classic M205 Apatite Fountain Pen (M200 Apatite)

Marka : PELİKAN
İndirim Oranı : %13 İndirim
Fiyat : ₺3.720,00  + KDV
İndirimli : ₺3.236,40  + KDV
KDV Dahil : ₺3.883,68

Yılın Edelstein Apatit Mürekkebinin renginin hayranıysanız, bu eşleşen yeni dolma kalemi seveceğinizden emin olabilirsiniz. Halkaları ve klipsi gümüş bir görünümde son derece parlak bir şekilde parlatılmıştır. Klasik M205 Apatit, ünlü Pelikan diferansiyel piston mekanizması ile donatılmıştır. Son derece parlak paslanmaz çelik uç, her el yazısı tercihine uyacak şekilde uç genişlikleri EF, F, M ve B olarak sunulur.

Klasikleri seviyorsanız, bir Souverän yazı aracınız var.

Pelikan, imrenilen arzu nesnelerini sunar: Üstün bir üslup duygusuyla ayırt edilen zarif yazı gereçleri. Olağanüstü koleksiyon parçaları, değerli hediyeler veya zamansız güzellikteki eşyalar olsun, ruhları ilham verecektir.

 

Sıradışı malzemeler ve tekil tasarım. Güzel yazı araçları, hem bilenler hem de sıradan kullanıcılar arasında hayranlar bulur. Neredeyse her zaman ilk görüşte aşktır - ya da ilk vuruşta. Hayranlık ve tutku, parçalarının toplamından çok daha fazlası. 300'den fazla bireysel adımda ince bir şekilde hazırlanmış, özveri, hassasiyet ve mükemmelliğin bir kanıtıdır. İlham vermek için tasarlandı

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR