Pilot Custom 845 Urushi Dolma Kalem Kırmızı - Medium

Pilot Custom 845 Urushi Dolma Kalem Kırmızı - Medium (custom845red)

Brand : PİLOT
Discount Rate : %33 Discount
Price : ₺44.900,00(Vat included)
Discounted : ₺29.900,00(Vat included)

 

 • blank space
  blank space

  Pilot Custom serisi ilk olarak Pilot tarafından 1971'de kullanıcıların yazma tercihlerine tam olarak uyarlanmış bir dizi dolma kalem yaratmak oluşturuldu. Custom serisindeki her seri, uç boyutlarından mürekkep haznesine/dönüştürücülere, gövde stiline ve boyutuna kadar farklı avantajlar sunar.

  Custom 845, benzersiz Urushi lake kaplaması, iki tonlu 18 ayar altın ucu ve büyük gövde boyutu nedeniyle dünya çapında en popüler kalemlerdendir.

  Urushi cilası, Asya cila ağacının özünden gelir. Kalem gövdesine uygulandığında sertleşir ve havadaki nemi emerek parlak bir kaplama oluşturur. Urushi cilalı dolma kalem oluşturmak için gövdesine elle boyanmış katmanlar halinde dikkatlice uygulanmalıdır ve çok zahmetli ve karmaşık bir süreçtir. Bu geleneksel Japon tekniği hem kalemlerin güzelliğini hem de uzun ömürlülüğünü artırır. Urushi kaplama kalemlerin su, asitler, alkol ve hatta sıcaklık değişimlerinden kaynaklanan korozyona dayanmasını sağlar ve Custom 845'i her gün kullanmak ve gelecek nesillere aktarmak için mükemmel bir kalem haline getirir.

  Altın kaplama süslemeye sahip kalemde "Custom Heritage 92" ve "Pilot Japan" yazısını halka üzerinde görebilirsiniz. Hem kartuşla hemde dönüştürücü piston ile kullanıma imkanı sunar. Kalemle birlikte CON-70 basmalı mekanizmaya sahip dönüştürücü ile gönderiliyor.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: EN